Vpišite iskalni niz:
BEV
CIP
CNG
EEO
NOX
ORC
OVE
SN
vod
    Natisni  

KOMUNALNA ENERGETIKA 2014, _.
Organizacijski in programski odbor
KOMUNALNA ENERGETIKA / POWER ENGINERING 2014, 000
ORGANIZACIJSKI ODBOR

Predsednik:
Jože PIHLER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor

Tajnik:
Jurček VOH , Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor

Člani:
Katarina DEŽAN, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko
Lidija K. KORITNIK, ICEM – TC, Maribor
Vlasta KRMELJ, Energetska agencija za Podravje, Maribor
Tine MARČIČ, TECES, Maribor
Gorazd ŠTUMBERGER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko
Jože VORŠIČ, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko

Častni član:
zasl. prof. dr. Želimir DOBOVIŠEK, Fakulteta za strojništvo, Maribor


PROGRAMSKI ODBOR

Predsednik:
Andrej SENEGAČNIK, Fakulteta za strojništvo, Ljubljana

Člani:
Fouad AL-MANSOUR, Institut "Jožef Stefan", Ljubljana
Drago BOKAL, Elektro Slovenije
Zvonko BREGAR, Elektroinštitut Milan Vidmar, Ljubljana
Breda CESTNIK, Elektroinštitut Milan Vidmar, Ljubljana
Marko ČEPIN, Fakulteta za elektrotehniko, Ljubljana
Samo FEKONJA, Dravske elektrarne Maribor
Rado FERLIČ, Elektro Slovenije
Adnan GLOTIĆ, Holding slovenske elektrarne
Filip KOKALJ, Fakulteta za strojništvo, Maribor
Tanja KONJIĆ, Fakultet elektrotehnike, Tuzla, Bosna in Hercegovina
Anita KOVAČ-KRALJ, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnoloijo, Maribor
Nike KRAJNC, Gozdarski inštitut Slovenije
Vlasta KRMELJ, Energetska agencija za Podravje, Maribor
Tine MARČIČ, TECES, Maribor
Rafael MIHALIČ, Fakulteta za elektrotehniko, Ljubljana
Miro MILANOVIČ, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
magoslav PRELEC, Tehnički fakultet u Rijeci, Reka, Hrvaška
Jože RITONJA, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Miran ROŠER, Elektro Celje, Celje
Nermin SARAJLIĆ, Fakultet elektrotehnike, Tuzla, Bosna in Hercegovina
Mihael SEKAVČNIK, Fakulteta za strojništvo, Ljubljana
Borut SORKO, Elektro Maribor
Gorazd ŠTUMBERGER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Ivo UGLEŠIČ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, Zagreb, Hrvaška
Rudi VONČINA, Elektroinštitut Milan Vidmar, Ljubljana
Jože VORŠIČ, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Marjan ZORMAN, SODO, Maribor

KOMUNALNA ENERGETIKA 2014, _.
Organizacijski in programski odbor
KOMUNALNA ENERGETIKA / POWER ENGINERING 2013, 000
ORGANIZACIJSKI ODBOR

Predsednik:
Jože VORŠIČ, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor

Tajnik:
Jurček VOH , Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor

Člani:
Katarina DEŽAN, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko
Miran HORVAT, Elektro Maribor, Maribor
Franc JAKL, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Lidija K. KORITNIK, ICEM – TC, Maribor
Vlasta KRMELJ, Energetska agencija za Podravje, Maribor
Jože PIHLER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko
Gorazd ŠTUMBERGER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko

Častni član:
zasl. prof. dr. Želimir DOBOVIŠEK, Fakulteta za strojništvo, Maribor


PROGRAMSKI ODBOR

Predsednik:
Andrej SENEGAČNIK, Fakulteta za strojništvo, Ljubljana

Člani:
Vlasta KRMELJ, Energetska agencija za Podravje, Maribor
Tine MARČIČ, TECES, Maribor
Marko MAVEC, ERICo, Velenje
Jože PIHLER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Gorazd ŠTUMBERGER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor

KOMUNALNA ENERGETIKA 2012, _.
Organizacijski in programski odbor
KOMUNALNA ENERGETIKA / POWER ENGINERING 2012, 000
ORGANIZACIJSKI ODBOR

Predsednik:
Jože VORŠIČ, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor

Tajnik:
Jurček VOH , Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor

Člani:
Miran HORVAT, Elektro Maribor, Maribor
Franc JAKL, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Darko KORITNIK, ICEM – TC, Maribor
Lidija K. KORITNIK, ICEM – TC, Maribor
Vlasta KRMELJ, Energetska agencija za Podravje, Maribor
Jože PIHLER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko
Gorazd ŠTUMBERGER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko
Zvonko TOROŠ, Elektro Primorska, Nova Gorica
Rudi VONČINA, Elektroinštitut Milan Vidmar, Ljubljana
Marjan ZORMAN, Elektro Maribor, Maribor

Častni član:
zasl. prof. dr. Želimir DOBOVIŠEK, Fakulteta za strojništvo, Maribor


PROGRAMSKI ODBOR

Predsednik:
Andrej SENEGAČNIK, Fakulteta za strojništvo, Ljubljana

Člani:
Krešimir BAKIČ, ELES – Elektro Slovenije, Ljubljana
Ivan BENEŠ, CITYPLAN, Praga, Češka
Boris BIZJAK, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Grega BIZJAK, Fakulteta za elektrotehniko, Ljubljana
Denis DŽONLAGIĆ, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Lothar FICKERT, Technische Universität Graz, Avstrija
Aleš HRIBERNIK, Fakulteta za strojništvo, Maribor
Franc JAKL, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Vlasta KRMELJ, Energetska agencija za Podravje, Maribor
Rafael MIHALIČ, Fakulteta za elektrotehniko, Ljubljana
Igor PAPIČ, Fakulteta za elektrotehniko, Ljubljana
Alan PERC, Energetika Maribor
Ivan PEŠENJANSKI, Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu, Srbija
Jože PIHLER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Zmagoslav PRELEC, Sveučilišče u Rijeci, Hrvaška
Janez RIBIČ, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Nermin SARAJLIČ, Fakultet elektrotehnike u Tuzli, Bosna in Hercegovina
Ernst SCHMAUTZER, Graz University of Technology, Avstrija
Sebastijan SEME, Fakulteta za energetiko, Krško
Gorazd ŠTUMBERGER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Marko TOPIČ, Fakulteta za elektrotehniko, Ljubljana
Ivo UGLEŠIČ, Fakultet elektrotehnike Zagreb, Hrvaška

KOMUNALNA ENERGETIKA 2011, _.
Organizacijski in programski odbor 2011
KOMUNALNA ENERGETIKA / POWER ENGINERING 2011, 000
ORGANIZACIJSKI ODBOR

Predsednik:
Jože VORŠIČ, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor

Tajnik:
Jurček VOH , Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor

Člani:
Miran HORVAT, Elektro Maribor, Maribor
Franc JAKL, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Darko KORITNIK, ICEM – TC, Maribor
Jože KORITNIK, Javna Agencija Republike Slovenije za energijo
Lidija K. KORITNIK, ICEM – TC, Maribor
Vlasta KRMELJ, Energetska agencija za Podravje, Maribor
Jože PIHLER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko,
Vladimir Peter PLAVČAK, Holding slovenske elektrarne, Maribor
Janez ŠKRLEC, Obrtno - podjetniška zbornica Slovenije, Ljubljana
Gorazd ŠTUMBERGER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko
Zvonko TOROŠ, Elektro Primorska, Nova Gorica
Rudi VONČINA, Elektroinštitut Milan Vidmar, Ljubljana
Marjan ZORMAN, Elektro Maribor, Maribor

Častni član:
zasl. prof. dr. Želimir DOBOVIŠEK, Fakulteta za strojništvo, Maribor


PROGRAMSKI ODBOR

Predsednik:
Andrej SENEGAČNIK, Fakulteta za strojništvo, Ljubljana

Člani:
Vanja AMBROŽIČ, Fakulteta za elektrotehniko, Ljubljana
Krešimir BAKIČ, ELES – Elektro Slovenije, Ljubljana
Maks BABUDER, Elektroinštitut Milan Vidmar, Ljubljana
Želimir DOBOVIŠEK, Fakulteta za strojništvo, Maribor
Drago DOLINAR, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Lothar FICKERT, Technische Universität Graz, Avstrija
Aleš HRIBERNIK, Fakulteta za strojništvo, Maribor
Herbert LUGSCHITZ, Verbund, Dunaj, Avstrija
Mensur KASUMOVIĆ, Elektrotrotehnički fakultet Univerziteta u Tuzli, Bosna in Hercegovinav Peter KITAK, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Tatjana KONJIC, Elektrotrotehnički fakultet Univerziteta u Tuzli, Bosna in Hercegovina
Dušan KOSEC, Dravske elektrarne Maribor, Maribor
Vlasta KRMELJ, Energetska agencija za Podravje, Maribor
Marko MAVEC, ERICo, Velenje
Rafael MIHALIČ, Fakulteta za elektrotehniko, Ljubljana
Niko SAMEC, Fakulteta za strojništvo, Maribor
Jože PIHLER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Zmagoslav PRELEC, Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci, Hrvaška
Silvo ROPOŠA, Elektro Maribor, Maribor
Nermin SARAJLIĆ, Elektrotrotehnički fakultet Univerziteta u Tuzli, Bosna in Hercegovina
Marko SENČAR, Javna agencija Republike Slovenije za energijo, Maribor
Bojan ŠTUMBERGER, Fakulteta za energetiko, Krško
Gorazd ŠTUMBERGER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Primož TRUČL, Enerson, Maribor
Milan VIŽINTIN, SODO, Maribor
Borut ŽALIK, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor

KOMUNALNA ENERGETIKA 2010, _.
Organizacijski in programski odbor 2010
KOMUNALNA ENERGETIKA / POWER ENGINERING 2010, 000
ORGANIZACIJSKI ODBOR

Predsednik:
Jože VORŠIČ, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor

Podpredsednik:
Janez ŠKRLEC, Obrtno - podjetniška zbornica Slovenije, Ljubljana

Tajnik:
Jurček VOH , Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor

Člani:
Miran HORVAT, Elektro Maribor, Maribor
Franc JAKL, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Darko KORITNIK, ICEM – TC, Maribor
Jože KORITNIK, Javna Agencija Republike Slovenije za energijo
Lidija K. KORITNIK, ICEM – TC, Maribor
Vlasta KRMELJ, Energetska agencija za Podravje, Maribor
Jože PIHLER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko
Vladimir Peter PLAVČAK, Holding slovenske elektrarne, Maribor
Andrej POGLAJEN, Obrtno - podjetniška zbornica Slovenije, Ljubljana
Alenka PRELEC, Obrtno - podjetniška zbornica Slovenije, Ljubljana
Ervin SERŠEN, Javna Agencija Republike Slovenije za energijo
Gorazd ŠTUMBERGER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko
Zvonko TOROŠ, Elektro Primorska, Nova Gorica
Marjan ZORMAN, Elektro Maribor, Maribor

Častni član:
zasl. prof. dr. Želimir DOBOVIŠEK, Fakulteta za strojništvo, Maribor


PROGRAMSKI ODBOR

Predsednik:
Andrej SENEGAČNIK, Fakulteta za strojništvo, Ljubljana

Člani:
Krešimir BAKIČ, ELES – Elektro Slovenije, Ljubljana
Filip Samo BALAN, ICEM-TC, Maribor
Želimir DOBOVIŠEK, Fakulteta za strojništvo, Maribor
Lothar FICKERT, Technische Universität Graz, Avstrija
Aleš HRIBERNIK, Fakulteta za strojništvo, Maribor
Franc JAKL, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Peter KITAK, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Jože KORITNIK, Agencija za energijo RS, Maribor
Anita KOVAČ KRALJ, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo, Maribor
Sašo KRESLIN, Dravske elektrarne Maribor, Maribor
Dušan KRESNIK, Kova, Celje
Vlasta KRMELJ, Energetska agencija za Podravje, Maribor
Marko MAVEC, ERICo, Velenje
Rafael MIHALIČ, Fakulteta za elektrotehniko, Ljubljana
Ladislav MIKOLA, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Andrej ORGULAN, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Igor PAPIČ, Fakulteta za elektrotehniko, Ljubljana
Damir PEŠUT, Elektro inštitut Hrvoje Požar, Zagreb, Hrvaška
Jože PIHLER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Igor PODBELŠEK, Elektro Ljubljana, Ljubljana
Zmagoslav PRELEC, Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci, Hrvaška
Nermin SARAJLIĆ, Elektrotrotehnički fakultet Univerziteta u Tuzli, Bosna in Hercegovina
Marko SENČAR, Javna agencija Republike Slovenije za energijo, Maribor
Gorazd ŠTUMBERGER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Mladen TRLEP, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Ivo UGLEŠIĆ, Fakultet elektrotehnike i računarstva Zagreb, Hrvaška
Milan VIŽINTIN, SODO, Maribor
Jože VORŠIČ, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor
Marjan ZORMAN, Elektro Maribor, Maribor

KOMUNALNA ENERGETIKA 2015, _.
Organizacijski in programski odbor
KOMUNALNA ENERGETIKA / POWER ENGINERING 2015, 000
ORGANIZACIJSKI ODBOR Predsednik: Jože PIHLER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor Tajnik: Jurček VOH , Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Maribor Člani: Katarina DEŽAN, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Lidija K. KORITNIK, ICEM – TC, Maribor o, Vlasta KRMELJ Energetska agencija za Podravje, Maribor Tine MARČIČ TECES, Maribor Gorazd ŠTUMBERGER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Jože VORŠIČ, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Častni član: zasl. prof. dr. Želimir DOBOVIŠEK, Fakulteta za strojništvo, Maribor PROGRAMSKI ODBOR Predsednik: Gorazd ŠTUMBERGER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Univerza v Mariboru Člani: Klemen DEŽELAK, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Univerza v Mariboru Filip KOKALJ, Fakulteta za strojništvo, Univerza v Mariboru Anita KOVAČ KRALJ, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo, Univerza v Mariboru Vlasta KRMELJ, Energetska agencija za Podravje Tine MARČIČ, Tehnološki center za električne stroje Rafael MIHALIČ, Fakulteta za elektrotehniko, Univerza v Ljubljani Jože PIHLER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Univerza v Mariboru Miran ROŠER, Elektro Celje, Celje Andrej SENEGAČNIK, Fakulteta za strojništvo, Univerza v Ljubljani Bojan ŠTUMBERGER, Fakulteta za energetiko, Univerza v Mariboru Gorazd ŠTUMBERGER, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Univerza v Mariboru Jože VORŠIČ, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Univerza v Mariboru

  DOMOV POSVETOVANJE URNIK VSEBINA PREDSTAVITEV ARHIV E-PRIJAVA